Samochody Elektryczne od Energiale


W ramach kompleksowej oferty Energiale oferujemy również samochody elektryczne. Na Państwa życzenie przygotujemy specjalną ofertę cenową na pojazdy elektryczne, pomożemy w wyborze właściwego dla Państwa modelu, finansowania czy ubezpieczenia, a również opracujemy kompletną dokumentację, która umożliwi Państwu uzyskanie wsparcia finansowego na zakup pojazdu elektrycznego z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu w wysokości 30% wartości pojazdu do kwoty 37 500 złotych.

Państwa nowy samochód elektryczny jeszcze nigdy nie był tak blisko.

Współpracujemy z dealerami samochodów elektrycznych w kraju i za granicą. Wszystkie formalności załatwią Państwo w jednym miejscu.

Koncepcja Energiale opiera się na pełnej niezależności energetycznej. Państwa dom Energiale będzie produkował energię nie własne potrzeby ale również zasilał Państwa samochód elektryczny. To koncepcja która zmieni oblicze świata. Niezależność energetyczna to nie idea przyszłości. Przyszłość jest teraz.

Zapoznaj się z naszymi faworytami

Poniżej przedstawiamy wybrane przez nas najbardziej interesujące modele samochodów elektrycznych na rynku. 

Hyundai Kona Electric

Energiale Car

Peugeot 208 Electric

Energiale Car

Peugeot e-2008 SUV

Energiale Car

Renault ZOE

Energiale Car

Nissan LEAF

Energiale Car

Opel CORSA-e

Energiale Car

Skoda CITIGOE IV

Energiale Car

Volkswagen e-up!

Energiale Car

Volkswagen ID.3

Energiale Car

Volkswagen e-Golf

Energiale Car

Volkswagen e-Crafter

Energiale Car

Audi e-tron

Energiale Car

Wybrałeś już swój model?

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci indywidualną propozycję. W naszej ofercie znajdują się również samochody elektryczne innych producentów.

O Energiale


ENERGIALE tworzy unikalną na polskim rynku ofertę masowego rozwoju, modułowego i skalowalnego budownictwa jednorodzinnego oraz rozproszonej generacji energii elektrycznej, a także lokalnej e-mobilności w oparciu o własny zsynchronizowany z budynkiem system modułów fotowoltaicznych i domową stację ładowania aut elektrycznych.

Energia elektryczna jest dziś najbardziej „gorącym” towarem. W skali globalnej w postępie geometrycznym zmieniają się sposoby jej generacji, przechowywania, handlu oraz dystrybucji. Sektor elektroenergetyczny pozostający we względnej stagnacji od ponad 100 lat zmienia się nie do poznania. Najbardziej charakterystycznym znakiem rozpoznawczym „nowej energetyki” staje się internet energetyczny oparty o internet rzeczy (IoT) oraz rozproszona generacja będąca sposobem na redukcję kosztów energii dla obywateli i firm, a często także sposobem zapewnienia im dodatkowych przychodów. W Polsce, po uchwaleniu szeregu przepisów zapewniających rozwój generacji rozproszonej (ulgi w PiT, kredyty, dotacje - Twój Prąd, net metering, jednolita 8% stawka VAT) lawinowo rośnie ilość instalacji PV montowanych przy domach jednorodzinnych. 

Istnieje jednak także rosnące zapotrzebowanie na produkty kompleksowe, łączące w sobie odpowiedzi na szereg wyzwań demograficznych, mieszkaniowych, klimatyczno-cywilizacyjnych stwarzanych przez brak powszechnego dostępu do mieszkania lub domu oraz taniej energii, e-mobilności, IoT. Rosnące ceny nieruchomości oraz spodziewane podwyżki kosztów energii dla przedsiębiorstw i gospodarstw domowych przyspieszą ten proces.

Naturalnym celem systemu ENERGIALE jest holistyczne podejście do potrzeb mieszkaniowych z dostępem do własnej odnawialnej energii elektrycznej zaspokajającej własne potrzeby bytowe oraz służącej do zasilania e-mobilności.