Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami. Naszym celem jest propagowanie wiedzy z zakresu nowoczesnego, niezależnego energetycznie budownictwa. Z wielką przyjemnością odpowiemy na Państwa wszelkie pytania, wytłumaczymy zasady działania domów Energiale, a także innych kwestii związanych z zieloną energią. Wszelkie wyceny, propozycje oraz transfer wiedzy wykonamy dla Państwa nieodpłatnie. 

Alternative Solar Solution sp z o.o.

Energiale. The Future is NOW!

ul. Moniuszki 31/5
87-100 Toruń
NIP 956 235 44 46

Dane kontaktowe

Adres

ul. Moniuszki 31/5
87-100 Toruń

NIP 956 235 44 46

Email
Telefon

+48 734 196 997

+48 734 196 992

+48 600 744 006

+48 691 155 255

Nasze kompetencje

Sprzedaż domów

Sprzedaż samochodów

Finansowanie

O Energiale


ENERGIALE tworzy unikalną na polskim rynku ofertę masowego rozwoju, modułowego i skalowalnego budownictwa jednorodzinnego oraz rozproszonej generacji energii elektrycznej, a także lokalnej e-mobilności w oparciu o własny zsynchronizowany z budynkiem system modułów fotowoltaicznych i domową stację ładowania aut elektrycznych.

Energia elektryczna jest dziś najbardziej „gorącym” towarem. W skali globalnej w postępie geometrycznym zmieniają się sposoby jej generacji, przechowywania, handlu oraz dystrybucji. Sektor elektroenergetyczny pozostający we względnej stagnacji od ponad 100 lat zmienia się nie do poznania. Najbardziej charakterystycznym znakiem rozpoznawczym „nowej energetyki” staje się internet energetyczny oparty o internet rzeczy (IoT) oraz rozproszona generacja będąca sposobem na redukcję kosztów energii dla obywateli i firm, a często także sposobem zapewnienia im dodatkowych przychodów. W Polsce, po uchwaleniu szeregu przepisów zapewniających rozwój generacji rozproszonej (ulgi w PiT, kredyty, dotacje - Twój Prąd, net metering, jednolita 8% stawka VAT) lawinowo rośnie ilość instalacji PV montowanych przy domach jednorodzinnych. 

Istnieje jednak także rosnące zapotrzebowanie na produkty kompleksowe, łączące w sobie odpowiedzi na szereg wyzwań demograficznych, mieszkaniowych, klimatyczno-cywilizacyjnych stwarzanych przez brak powszechnego dostępu do mieszkania lub domu oraz taniej energii, e-mobilności, IoT. Rosnące ceny nieruchomości oraz spodziewane podwyżki kosztów energii dla przedsiębiorstw i gospodarstw domowych przyspieszą ten proces.

Naturalnym celem systemu ENERGIALE jest holistyczne podejście do potrzeb mieszkaniowych z dostępem do własnej odnawialnej energii elektrycznej zaspokajającej własne potrzeby bytowe oraz służącej do zasilania e-mobilności.